LezzetBaşı Telefon Numarası

Her türlü soru ve şikayetleriniz için;

(0212) 858 12 33
E-mail
Şifre

  • Lezzet Başı
  • Ürünler
  • Lezzet Başına Sorun
  • Bize Ulaşın

Gizlilik Politikası

www.lezzetbasi.com sitesi gizlilik ilkeleridir.

Bu gizlilik ilkeleri BAHAROT Lezzet Karışımları ve Gıda Maddeleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin gizlilik konusundaki sorumluluklarının tesbiti için hazırlanmıştır. Aşağıdaki maddeler www.lezzetbasi.com web sitesi üzerindeki bilgi toplama ve dağıtımı işlemlerinin kurallarını içermektedir. IP adresinizi sunucularımızdaki sorunların giderilmesi ve İnternet sitemizi yönetmek için kullanacağız. IP adresiniz, sizi ve alışveriş sepetinizi tanımak ve açık demografik bilgilerinizin toplanması için kullanılacaktır.

Sitemizde alışveriş sepetinizin takibi ve aynı reklamların ardarda görülmesinin engellenmesi için Cookie'lerden yararlanılmaktadır. Cookie’lerden size ilgi alanlarınız doğrultusunda içerik sunulması ve tekrar tekrar şifre girmemeniz için şifrenizin saklanması gibi konularda yararlanılmaktadır.

BAHAROT Lezzet Karışımları ve Gıda Maddeleri San. Tic. Ltd. Şti., www.lezzetbasi.com adresinde yer alan bağlantıların gizlilik politikaları ve içeriklerinden sorumlu değildir.

Sitemizin kayıt formunda kullanıcılarımız, iletişim bilgilerini (isim, adres, telefon, e-posta adresi) ve istatiksel bilgilerini (yaş) girmelidir.

İletişim bilgileri ayrıca kullanıcılarımızla iletişime geçmemiz gerektiğinde kullanılacaktır.

Kişiye özel bilgiler kullanıcılarımızın sisteme girişlerinde ve diğer gerektiği durumlarda kişinin kimliğinin doğrulanmasında kullanılacaktır. İstatistiki bilgiler ve profil bilgileri ayrıca sitemizin içinde de toplanmaktadır. Bu bilgileri istenilen tüm durumlarda kullanılabilir. Bu bilgiler ziyaretçi hareketlerinin izlenmesi, kişiye özel içerik sağlanması durumlarında kullanılacak, ayrıca tarafımızca belirlenen diğer firmalarla da paylaşılacaktır. Bu paylaşım reklam veren kuruluşla yapılan anlaşmalar çerçevesinde gerçekleşecektir.

Sitemizin sipariş formunda kullanıcılarımız, iletişim bilgilerini (isim, adres, telefon, e-posta adresi), istatiksel bilgilerini (yaş) girmelidir.

Bu formda aldığımız iletişim bilgilerini kullanıcılarımıza, firmamız hakkında bilgi ve kampanya haberleri ve materyallerini göndermek için kullanmaktayız.

Düzeltme / Yenileme

Kullanıcılarımız sitemizde kayıtlı olan tüm bilgilerini dilediğinde değiştirme hakkına sahiptir.

Lezzetbaşı Hakkında

Lezzetbaşı sektördeki 12 yıllık deneyimi ile sizler için değer artırıcı ve lezzet katan ürünleri yoğun bir arge faaliyeti sonucunda kendi fabrikasında üreterek sizlere ulaştırmaktadır. Tamamen müşteri odaklı çalışan firmamız, standart ürünleri yanı sıra bölgesel damak tatlarını da göz önünde bulundurarak istekler doğrultusunda çözümler sunmaktadır. Biryandan ürünlerinizin kalitesini korumak ,biryandan da lezzet katmak istiyorsanız lezzetbaşı iş ortağınız olmaktan mutluluk duyacaktır.

Lezzetbaşı ülkemizdeki gıda firmalarının özellikle tat, yapı ve görünüm kalitelerine çözüm üretmek amacıyla çıktığı yolda rakipsiz olarak ilerlemektedir.

Kargo KoşullarıKARGO KOŞULLARI

Kargo Gönderimiyle ilgili detaylar

Kargo
Export Company      FaceBook     FaceBook

Kargo Bedeli;

- Havale ve kredi kartı ile ödemelerde, 5 kg ve üstü sipariş veriyorsanız 0 TL

- Havale ve kredi kartı ile ödemelerde, 5 kg'dan az sipariş veriyorsanız 3 TL

- Kapıda ödemelerde (Kredi kartı veya nakit), 5 kg ve üstü sipariş veriyorsanız 3 TL

- Kapıda ödemelerde (Kredi kartı veya nakit), 5 kg'dan az sipariş veriyorsanız 6 TL

ücret tahsil edilecektir.