LezzetBaşı Telefon Numarası

Her türlü soru ve şikayetleriniz için;

(0212) 858 12 33
E-mail
Şifre

  • Lezzet Başı
  • Ürünler
  • Lezzet Başına Sorun
  • Bize Ulaşın

ANASAYFA >> LEZZETBAŞI'NA SORUN

Lezzetbaşı sağlık ,hijyen ve kalite kurallarına ne derece uymaktadır?

Lezzetbaşı ilk olarak alım yaptığı hammaddeleri işletmeye girişi sırasında numuneler alarak kalite laboratuarında test etmektedir. Hammaddeler kesinlikle doğal ürünlerden oluşması lezzetbaşının ilk öncelik verdiği konudur. Uygunluk ve içerik özellikleri bakımından onaylanan hammadde üretime giriş yapar. Eğitimli ve hijyen kurallarına uygun çalışan personellerimiz tarafından ürünlerin üretimi yapılır. Üretimi tamamlanmış olan ürünler kalite kontrol bölümümüzde incelenir ve onaylanan ürünlerin paketlenmesi yapılarak sevk edilir.

Kimler lezzetbaşı kullanıyor?

Bugün itibari ile tüm Türkiye de bilinirliği olan ve şuanda hemen hemen hepimizin kullandığı hamburger,döner,köfte salonlarının büyük bir kısmı lezzetbaşı kullanmaktadır. Referanslarımızdan bunları görebilirsiniz.

Lezzetbaşı ekonomiye nasıl katkı sağlar?

Lezzetbaşı ürünleri gerek diğer firma ürünlerinin fiyatları gerekse satışa sunulan diğer noktalardaki fiyatlara nazaran çok daha ekonomik olmakla beraber, içerisindeki karışımların kalitesi sebebi ile diğer ikame ürünlerinden daha az oranda kullanarak miktar anlamında bir ekonomi yaratmış olursunuz.

Ödeme şekilleri nelerdir?

Banka havalesi Kredi kartı ile ödeme Kapıda nakit ödeme(kargo ile) :5 kg kadar siparişlerinizde 6 tl 5 kg ve üzeri 3 tl Kapıda kredi kartı ile ödeme(kargo): 5 kg kadar siparişlerinizde 6 tl 5 kg ve üzeri 3 tl yansıtılacaktır.

Kargo masrafını kim karşılayacak?

5 kg kadar olan siparişlerinizden 3 tl kargo ücreti alınacaktır. 5 kg ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti firmamıza aittir.

<  1 2  > 

Kargo KoşullarıKARGO KOŞULLARI

Kargo Gönderimiyle ilgili detaylar

Kargo
Export Company      FaceBook     FaceBook

Kargo Bedeli;

- Havale ve kredi kartı ile ödemelerde, 5 kg ve üstü sipariş veriyorsanız 0 TL

- Havale ve kredi kartı ile ödemelerde, 5 kg'dan az sipariş veriyorsanız 3 TL

- Kapıda ödemelerde (Kredi kartı veya nakit), 5 kg ve üstü sipariş veriyorsanız 3 TL

- Kapıda ödemelerde (Kredi kartı veya nakit), 5 kg'dan az sipariş veriyorsanız 6 TL

ücret tahsil edilecektir.